Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2453
:: Tsiteeri ::
Teema: Sabatants 9-12.05
[sabatants.ee]

Sabatants on neli päeva kestev traditsioonilise tantsu festival, mille jooksul pakutakse võimalust süvendatult tutvuda ja tegeleda eheda rahvatantsuga. Festivali programm on üles ehitatud eesmärgiga pakkuda päevasel ajal erinevaid õppevorme (loengud, õpitoad, aruteluringid), mis pakuvad osalistele teadmisi erinevate tantsuperekondade eripäradest ning paikkondlikest iseärasustest, annavad võimaluse kaasa mõelda ja rääkida erinevate tantsu ja tantsumuusikat puudutavate ilmingute ja suundumuste üle ning loomulikult ka võimalust praktiliselt õppida tantse kodumaalt ja Euroopast. Festivali õhtuid sisustavad tantsuklubid, kus saab kinnistada päeva jooksul õpitut.

Üheks oluliseks aspektiks Sabatantsu festivali juures on püüe koguda ühise katuse alla erinevaid nägemusi tantsust ja tantsumuusikast, et lasta neil astuda omavahelisse dialoogi. Teine oluline põhimõte, mida programmi kokku pannes on jälgitud, on soov korraldada festival, kus uued tulijad suudaksid orienteeruda ja asja nautida, kuid ka vanad kalad tunneksid väljakutset ja indu kaasa mõelda ning oma mõtteid välja öelda, eeskujuks olla. Sellega loodab festival luua keskkonna, kus meil kõigil on kellelt ja mida õppida.

Festival toimub 9.-12. mai 2013 Tallinna vanalinnas Von Krahli saalis (Rataskaevu 10).

Programm: [sabatants.ee]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
05.05.13, 03:15
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ******** ********  ********  **   ** **    
  **   **   ** **   ** **   ** **    
  **   **   ** **   ** **   ** **    
  **   ********  **   ** ********* **    
  **   **     **   ** **   ** **    
  **   **     **   ** **   ** **    
  **   **     ********  **   ** ********