Autor
Sõnum
Timo Kalmu

Sõnumeid:1377
:: Tsiteeri ::
Teema: 27-30. aprill Tallinnas teatris NO99 traditsioonilise tantsu festival Sabatants
Sabatants jagab tasuta festivalipasse

Pressiteade 5.aprill 201227.-30. aprillini 2012 toimub Tallinnas teatris NO99 traditsioonilise tantsu festival Sabatants. Nelja päeva jooksul pakutakse võimalust süvendatult tutvuda ja tegeleda eheda rahvatantsuga.

Festivali päevasel ajal toimuvad õpitoad ja aruteluringid, mis pakuvad teadmisi erinevate tantsuperekondade eripäradest ning paikkondlikest iseärasustest. Lisaks kaasamõtlemisele ja -rääkimisele saavad osalejad õppida tantse Eestist ja mujalt Euroopast. Igal festivaliõhtul toimuvad tantsuklubid, kus saab kinnistada päeva jooksul õpitut.

„Festivalil kogume ühise katuse alla erinevaid nägemusi tantsimisest ja tantsumuusikast,“ selgitab Sabatantsu korraldusjuht Jaan Sarv. „Samuti oleme jälginud programmi koostamisel, et nautimist, väljakutseid ja kaasamõtlemist oleks nii uutele tulijatele kui ka vanadele kaladele. Sellega loodame luua keskkonna, kus meil kõigil on kelleltki midagi õppida.“

Koostöös Eesti Rahvusliku Folkloorinõukoguga antakse võimalus 25-le noorele vanuses 16-28 aastat saada osa Sabatantsu festivali programmist piletit ostmata. Selleks tuleb saata lühike seletus, miks just Sina peaksid olema Sabatantsu festivalil, hiljemalt 23.aprilliks aadressile laura@sabatants.ee .Kõigil teistel, kes mainitud vanusevahemikku ei sobitu, on võimalik osta pileteid Piletimaailmast või Tallinna tantsuklubist.Lisateave:

Laura Liinat

Sabatantsu korraldaja

laura@sabatants.ee

www.sabatants.ee
06.04.12, 20:36
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********  ******  **   ** ******** **  ** 
 **   ** **  **  **   **   **   **  ** 
 **   ** **     **   **   **   ** **  
 ********  **  **** *********   **   *****  
 **   ** **  **  **   **   **   ** **  
 **   ** **  **  **   **   **   **  ** 
 ********  ******  **   **   **   **  **