Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2757
:: Tsiteeri ::
Teema: Kumu Dokumentaal
[www.ekm.ee]
[www.ekm.ee]
[www.ekm.ee]


Koht: Kumu auditoorium

Lisainfo: Jaanuari Kumu Dokumentaal võimaldab läbi kolme suurepärase filmi teha lühikese sissevaate inimeste ellu valges ja külmas piirkonnas - Arktikas. Vaadeldakse põlisrahvaste müüte, ajalugu, otsapidi tõstatades ka tulevikuküsimusi. Filmiõhtud toimuvad 12., 19. ja 26. jaanuaril Kumu auditooriumis kell 18.00 ja on nagu ikka - kõigile huvilistele tasuta.

Kanada Suursaatkonna esindus Eestis korraldab ka fotonäituse "Käeulatuses Arktika" kaheksakümmend aastat Arktika-teemalisi fotosid ajakirja Canadian Geographic lehekülgedelt.

13. jaanuarist 3. veebruarini 2011 on kõikidel Nokia Kontserdimaja külastajatel võimalik näitusega tutvuda. Näituse pani kokku ja seda kureeris Kanada Loodusmuuseum. Enam kui 30 fotot toovad meile lähemale Arktika ilu ning lasevad sel kõnelda oma möödanikust, olevikust ja tulevikust.

Arktilised elamused toovad teieni Kanada Suursaatkonna esindus Eestis, Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival ja Kumu kunstimuuseum

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
13.01.11, 00:29
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **   ** ******** **  ** **   **  ****** 
 ** ** ** **     ** **  ***  *** **  ** 
 ** ** ** **     ****  **** **** **    
 ** ** ** ******    **   ** *** ** **    
 ** ** ** **      **   **   ** **    
 ** ** ** **      **   **   ** **  ** 
 *** ***  ********   **   **   **  ******