Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2719
:: Tsiteeri ::
Teema: T Ä H T I S !! VHK heategevuskontsert, muusikamaja ohus!
Levitage informatsiooni, et meie kõigi muusikamaja jääks headesse ja parematesse kätesse ning jätkuks ka meie vanalinna kooskäimised:

VHK korraldab 13. detsembril Lauluväljaku klaassaalis heategevuskontserdi MEIE PÄRAND, mille tulu annetatakse loodavasse fondi.

Tallinna vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Vastavalt UNESCO põhimõtetele rõhutatakse vanalinna arengukavas, et vanalinna tuleks elustada, andes arhitektuuri- ja kultuurimälestistele sobiliku funktsiooni, mis respekteerib ajaloolist pärandit ja vanalinna terviklikku atmosfääri.

Praeguseks on vanalinn oma kodanikest üsna võõrandunud. On oluline, et vanalinna oleks asja ka omadel, Eestis elavatel inimestel, eriti noortel. Kultuuripärand ei väärtustu pärandina, kui pole pärijaid, kes seda oskavad väärtuseks pidada. Vanalinna Hariduskolleegium kuulub ülemaailmsesse UNESCO koolide võrgustikku. See tähendab kõrgendatud vastutustunnet meid ümbritseva ajaloolise keskkonna suhtes.

UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon, Eesti Muinsuskaitse Selts, Vanalinna Hariduskolleegium ja MTÜ Miikaeli Ühendus on asutamas fondi, millega soovitakse anda oma panus, et meie ajaloolised hooned ei seisaks tühjalt ega laguneks, vaid oleksid täidetud tegevusega, mis sobib ajaloolisesse konteksti ja seob kasvavaid põlvkondi eelmistega, tänu kellele me oma unikaalse vanalinna üle uhked võime olla.

Heategevuslikul kontserdil esinevad VHK õpilased, õpetajad, lapsevanemad, vilistlased ja sõbrad: Vanalinna Muusikamaja Tütarlastekoor, Tõnis Mägi, Riho Sibul, õde-vennad Johansonid, Linnateatri ansambel, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane, Ühe Õhtu Kvartett, VHK gümnaasiumi kammerkoor, vilistlaste kammerkoor HUIK!, õpetajate ja lapsevanemate kammerorkester, Muusikakooli viiuliansambel, kitarriansambel jt.

Rõdukohvik ja inglite teemaline kingituste müük avatakse kell 17.00, kontsert algab kell 18.00.
Toetuskaartide eelmüük ja reserveerimine: Aive Sarapuu aive@vhk.ee, toetuskaardi hind alates 200.-

Toetuskaarte saab alates 1.detsembrist Vanalinna Muusikamajast (Uus 16-c 10.00-17.00)

* Ootame vanematelt aktiivsust toetuskaartide levitamisel ja kontserdi reklaamimisel.

* Kes soovivad abistada ja osaleda rõdukohviku korraldamisel (küpsetamine ja müük), palun ühendust võtta Kristel Ükskülaga kristel@vhk.ee

* Kontserdi eel ja vaheajal toimub INGLITE müük. Kes soovivad valmistada erinevates tehnikates ingleid ja neid müüki tuua, palun võtta ühendust Anu Johansoniga janu@vhk.ee

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
25.11.10, 15:07
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2719
:: Tsiteeri ::
Teema: Re: T Ä H T I S !! VHK heategevuskontsert, muusikamaja ohus!
[www.delfi.ee]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
30.11.10, 12:38
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **  ** **   ** **  ** **   ** **   ** 
 **  **  ***  *** **  **  **  **  **   ** 
 ** **  **** **** ** **   ** **  **   ** 
 *****   ** *** ** *****    ***   **   ** 
 ** **  **   ** ** **   ** **  **   ** 
 **  **  **   ** **  **  **  **  **   ** 
 **  ** **   ** **  ** **   **  *******