Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2453
:: Tsiteeri ::
Teema: Küsimus seltsi liikmeile Eesti Rahvamuusikakoolilt:
Et kes tunneb huvi ja saab minna ja teha, võtke Hallikiga ühendust!

Tere!

1. juunil, lastekaitsepäeval, toimub Tartus teatris Vanemuine indiaaniteemaline lasteetendus „Suve toomine”. Näidend on valminud indiaani muinasjuttude (Suve tagasi toomine, Loomade tagasilaulja ja Talvele ohverdatud tüdruk) põhjal ja sisaldab indiaani rahvaviisidel põhinevaid laule ja liikumist.Nagu arvata võite on indiaanipärimuste põhjal valminud lugu ilus ja mõtlemapanev. Etenduses osalevad Tartu laulustuudio Külliki Lauluaed, Tartu Katoliku Kooli lapsed, muusikaring Sireli ja karateklubi Falco musikaalsemad poisid. J Minu ülim soov (juba unistus) oleks etendusse kaasata ka laulvaid mehi! Kogu meie isetegevus kipub koolides, huviringides väga feminiinne olema, nii tahaks seda lõhkuda kasvõi üks kord so 1. juunil 2007.a.! Ära tuleks õppida paar laulu, näidendis on meestele ka kaks lihtsat rolli (Külavanem ja nõid Suur Tuul), kus tuleks öelda mõned laused. Paar proovi tuleks samuti arvestada, et lapsed end esinemise ajal hästi tunneksid.

Ja minu küsimus on: kas Arhailise Meestelaulu Seltsi seltskonnas võiks leiduda mehi, kes leiaksid aega ja tahet sellises asjas kaasa lüüa ja mis tingimustel. Hea, kui lauljad oleksid Tartust. Äkki panete oma tugeva õla sellele üritusele alla? Kuna kiirus hakkab juba platsi võtma, siis oleksin tänulik väga kiire vastuse eest.

Tervitustega,
Halliki Pihlap
info@rahvamuusikakool.ee


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
30.04.07, 12:16
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **   **  *******  **   ** **   **  ****** 
 **   ** **   ** ** ** ** **   ** **  ** 
 **   **     ** ** ** ** **   ** **    
 **   **  *******  ** ** ** ********* **    
 **   **     ** ** ** ** **   ** **    
 **   ** **   ** ** ** ** **   ** **  ** 
 *******  *******  *** ***  **   **  ******