Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar








Sõnumeid:2749
:: Tsiteeri ::
Teema: Uus foorumitarkvara
Hei!!

Installeerisin meile uuema foorumitarkvara - kehtib reegel: Kus viga näed laita, seal tule ja laima - teatage vigadest, veidrustest, tehke oma ettepanekud!! :nb:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
14.09.06, 09:41
Lauri Õunapuu

Avatar








Sõnumeid:2749
:: Tsiteeri ::
Teema: Re: Uus foorumitarkvara
Suurim uuendus on see, et paar foorumiteemat on jälle avatud kõigile, ka registreerimata kasutajale kommenteerimiseks: Laulud, Üritused ja Lauljad/Ansamblid. Avatud on ka Ingliskeelne foorum. Sinna postitamiseks anonüümse kasutajana - st. registreerimata tuleb aga sisestada kuvatav turvakood. Samuti tuleb kood sisestada registreerimisel - mis hoiab mingil määral, loodetavasti, ära spämmi, mis varemalt, kui veel mäletate, kummitas.



veel on võimalik foorumikasutajatel lisada enda profiilis pisipilt, mis kuvatakse foorumipostituste ja profiili juures - selleks tuleb minna lahtrisse "Minu profiil" ning lisada "Minu failidesse" pilt, mis ei ole suurem kui 120x120 pikslit ja on jpg/ gif/ png formaadis - kui ta vastab nõuetele, ilmub ta sealsamas "Minu profiil" all lahtrisse "Edit My Avatars", edasi talitage, nagu loogika ütleb..

et see avatariasi nii konarlik seal on, süüdistage "Phorumi" patchide tegijaid :D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _



Muudetud 1 korda. Aeg: 14.09.06 10:36 kasutaja: varulven poolt.
14.09.06, 09:58

See teema on suletud