Autor
Sõnum
Timo Kalmu









Sõnumeid:872
:: Tsiteeri ::
Teema: laup 31 jul 2021 VI Mulgi pidu
VI Mulgi pidu „Mia ja sia ütenkuun“ toimub 31. juulil 2021 Karksi mõisapargis koos soome-ugri hõimurahvastega.
Mis toimub?
Käsitöömeistrite- ja toidulaat, õpitoad, mulkide ja külaliste rongkäik, kontsert „Mia ja sia ütenkuun“ , lasteala ja päeva lõpetuseks simman, kus hääd äraolemist pakuvad Nikns Suns, kapellid ning soome-ugri hõimurahavaste kollektiivid.
Pääsmed müügil kohapeal: 5€, perepilet 10€, kuni 16- aastased tasuta.


Peakorraldaja: Mulgi Kultuuri Instituut, Ave Grenberg, tel 5885 7355 mki@mulgimaa.ee
Mulgi peo üldjuht: Kai Kannistu, tel 5198 1363 kai.kannistu@viljandimaa.ee
Kommunikatsioon: Kaire Kannistu, tel 5858 3385 kaire.kannistu@gmail.com
Koorijuht: Ülle Roomets, tel 520 5165 ulle.roomets@ut.ee
Tantsujuhid: Anu Tomp, tel 5558 2585 anutomp@hot.ee; Birgit Kruuse, tel. 5686 4680 birgitkruuse@gmail.com
Muusikajuht: Margus Põldsepp, tel 5019 528 margus.poldsepp@gmail.com
Mulgi keel: Alli Laande, tel. 5239 232 alli.laande@gmail.com
Majandusjuhataja: Urmas Suurpuu, tel 5135 306 urmas.suurpuu@karksi.ee
Mulgi laat: Leana Liivson, tel 558 2883 leana.liivson@karksi.ee

Rohkem infot: [bit.ly]
[www.facebook.com]
19.05.21, 16:33
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   **      **  **     **  **     **  ******** 
 **     **  **  **  **  **     **  ***   ***  **    ** 
 **     **  **  **  **  **     **  **** ****      **   
 **     **  **  **  **  **     **  ** *** **     **    
 **     **  **  **  **  **     **  **     **    **     
 **     **  **  **  **  **     **  **     **    **     
 ********    ***  ***    *******   **     **    **