Autor
Sõnum
Timo Kalmu









Sõnumeid:1338
:: Tsiteeri ::
Teema: EMTA lavakunstikooli 28. lennu suvelavastus ... JA PEAKSIN SADA SURMA MA...
13. augustil esietendub kell 21.00 Hageri vennastekoguduse palvemajas EMTA lavakunstikooli 28. lennu suvelavastus „...JA PEAKSIN SADA SURMA MA...“.

„...JA PEAKSIN SADA SURMA MA...“ põhineb ühe väikese rahva suurtel lugudel ja nendega elatud eludel. Lood, mis aitasid hädade vastu tuhandeid aastaid tagasi, sadu aastaid tagasi, võiksid vastuseid anda ka täna.

"Maailm on liigestest lahti ja uuesti ja uuesti peame küsima, mis meid toestab ja millel me rajaneme, et alles jääda, et püsida, et aidata. Kui meie esivanemad said tarkuse kätte oma usust, oma emakeelest ja regilaulust – „teisest emakeelest“ (Veljo Tormis), unenägudest ja prohveteeringutest - saame meiegi ehk noist tuge. Sellepärast me laulame ja kõneleme."
Lavastus „...JA PEAKSIN SADA SURMA MA“ etendub lavakunstikooli 28. lennu diplomitööna. 28. lennu tudengid on õppinud kolm aastat kursuse juhendajate Anne Türnpu ja Mart Kolditsa käe all ning jätkavad sügisel viimasel õppeaastal samade juhendajatega.

Lavastajad: Anne Türnpu, Eva Koldits (Teater NO99) ja Mart Koldits
Laval: EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilased Johan Elm, Kirill Havanski, Ingmar Jõela, Laura Kukk, Ingrid Margus, Jane Napp, Jaanus Nuutre, Dovydas Pabarèius, Steffi Pähn, Teele Pärn, Sander Roosimägi, Ilo-Ann Saarepera, Johannes Richard Sepping, Nils Mattias Steinberg, Markus Truup, Priit Põldma, Jan Teevet, Joosep Uus.
Helilooja: Martin Kirsiste
Kunstnik: Kairi Mändla
Valgukunstnik: Airi Eras
Produtsendid: EMTA / EMTA lavakunstikool, Hageri kogudus ja Eesti Rahva Muuseum.

Järgmised etendused toimuvad Hageri palvemajas: 14.08, 15.08, 16.08, 17.08, 18.08 ja 19.08.2017 NB! Etendused algavad päikese loojudes kell 21.00.

Piletid hinnaga 17 eurot ja sooduspiletid (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele) hinnaga 13 eurot on müügil Piletimaailmas ja Piletilevis.

Etenduse lõppedes pakutakse suppi, karaskit ja käsitsivalmistatud leiba. Pärast etendust on võimalik jääda telkima Hageri kiriku hoovi.
10.08.17, 12:42
Timo Kalmu









Sõnumeid:1338
:: Tsiteeri ::
Teema: Re: EMTA lavakunstikooli 28. lennu suvelavastus ... JA PEAKSIN SADA SURMA MA...
Kokku on pandud tuli ja vesi: vennastenägemused ja regivärss.
10.08.17, 12:43
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********    ******   **     **  **         ******** 
 **     **  **    **  **     **  **    **   **       
 **     **  **        **     **  **    **   **       
 ********   **        **     **  **    **   ******   
 **         **        **     **  *********  **       
 **         **    **  **     **        **   **       
 **          ******    *******         **   ********