Autor
Sõnum
Timo Kalmu

Sõnumeid:1377
:: Tsiteeri ::
Teema: 24-25. apr noorte etnoloogide-folkloristide konverents Tartus
Konverents “Noorte hääled” taas tulekul!Eesti Rahva Muuseum ja Eesti Rahvaluule Arhiiv korraldavad 24. ja 25. aprillil noorte etnoloogide ja folkloristide konverentsi.

Osa võtma on oodatud kõik tudengid ja noored uurijad, et laiema foorumi ees üles astuda etnoloogia ja folkloristika aktuaalseid probleeme ja suundumusi kajastavate ettekannetega (kestus 20 minutit, lisaks 10 minutit küsimusteks ja aruteluks).

Esineda võib ka stendiettekandega.

Osaleda soovijatelt ootame 8. märtsiks ettekande esialgset pealkirja (või teemat) ja andmeid enda kohta (nimi, töökoht või õppeasutus ja kursus/õpe, meiliaadress, telefon).

25. märtsiks tuleb saata ettekande lõplik pealkiri ja teesid (1500 kuni 2500 tähemärki) elektroonilisel kujul, lisades ühtlasi, millised on ettekandeks vajalikud tehnilised vahendid (arvuti, heli- või videotehnika).

Konverentsil esinejate ettekannete teesid avaldatakse trükisena, samuti publitseeritakse paremad ettekannete põhjal kirjutatud artiklid.

Konverents toimub 24. aprillil Eesti Rahva Muuseumi näitusemajas (Kuperjanovi 9) ja 25. aprillil Eesti Kirjandusmuuseumis (Vanemuise 42).Korraldajad

Andreas Kalkun

Eesti Rahvaluule Arhiivi teadur

andreas@folklore.eeJaanika Hunt

Eesti Rahvaluule Arhiivi assistent

jaanikah@folklore.eePiret Koosa

Eesti Rahva Muuseumi teadur-kuraator

piret.koosa@erm.ee
22.01.13, 12:52
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **   ** ******** ********  *******  **    
 **  **   **   **   ** **   ** **  ** 
  ** **    **   **   ** **     **  ** 
  ***    **   **   ** ********  **  ** 
  ** **    **   **   ** **   ** ********* 
 **  **   **   **   ** **   **    ** 
 **   **   **   ********  *******     **