Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar
Sõnumeid:2726
:: Tsiteeri ::
Teema: Tulevikumuusika 16.11 kl 18
..olen peaaegu unustanud

EESTI RAHVA MUUSEUMi
PRESSITEADE 6.11.2007

Tulevikumuuseumi hääl 12: ühislauluõhtu Lauri Õunapuuga Arhailise Meestelaulu Seltsist

16. novembril kell 18 toimub Eesti Rahva Muuseumi näitusemajas heategevusliku kontsertsarja “Tulevikumuuseumi hääl” 12. kontsert. Vanu regilaule lauldakse Lauri Õunapuu eestvõttel. Piletit ei küsita!
Eesti Rahva Muuseum kutsub hingede ajal kõiki, kellele rahvalaulud südamelähedased, hubasele ühislauluõhtule muuseumi püsinäitusel. Laulusõnade teadmise pärast ei maksa muret tunda, eestlauljaks on Lauri Õunapuu Arhailise Meestelaulu Seltsist. Et hääled kannaksid, pakub muuseum omalt poolt pärnaõieteed. Tule ise ja kutsu kallim, sõber ja vanaema ka kaasa!
Kontsertsari „Tulevikumuuseumi hääl“ on pühendatud Eesti Rahva Muuseumi uue hoone valmimisele. Sarjas esinevad 44 korral erinevad lauljad, näitlejad ja tantsijad nii Eestist kui välismaalt. „Tulevikumuuseumi hääle“ kontserdid on publikule tasuta. Kõik esinejad ja külastajad saavad jäädvustada oma nime annetustega, millega toetatakse riskigruppi kuuluvate laste unistuste teostamist tulevikumuuseumis.

Lisainfot saab Eesti Rahva Muuseumi programmide koordinaatorilt Saale Randarult telefonil 735 0424 või e-posti aadressil saale.randaru@erm.ee. ERMi näitusemaja asub aadressil J. Kuperjanovi 9, Tartu.

Kaidi Tago
Eesti Rahva Muuseumi
kommunikatsioonijuht
GSM 555 44 355
www.erm.ee

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
16.11.07, 11:44
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **  ** ******** **   ** **  ** ******** 
 ** **  **    ** ** ** **  **  **   ** 
  ****  **    ** ** ** ** **  **   ** 
  **   ******  ** ** ** *****   ******** 
  **   **    ** ** ** ** **  **   ** 
  **   **    ** ** ** **  **  **   ** 
  **   ********  *** ***  **  ** ********