Autor
Sõnum
Lauri Õunapuu

Avatar








Sõnumeid:2749
:: Tsiteeri ::
Teema: Laulumängud
Ikka ja jälle tundub suurele osale kodanikele kummastav, et laulumängud olid kunagi mängitavad põhiliselt täiskasvanud inimeste poolt. Eile aga raalisime välja, et ka praegusel ajal on peoõhtutel kasutatavad kindlasti kaks laulumängu, mida armastavad mängida AINULT täiskasvanud, vabatahtlikult ja suurima heameelega. Isegi aimamata, et tegu võiks olla laulumängudega. Seega liigitub see jällegi nö. "nähtamatu folkloori" alla.
Kes meist, khm, vanemaist inimesist, poleks mänginud "mul on üks tore tädi, see tädi on voh nii" ja "mina olen Juhan ja sina oled Jaan, kõik väravapostid ma pikali aan" koos kõikide sinna juurde kuuluvate grotesksete liigutustega!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
17.10.18, 07:40
Lauri Õunapuu

Avatar








Sõnumeid:2749
:: Tsiteeri ::
Teema: Re: Laulumängud
kui peab ütlema, et see tädi laul on pika tee käinud täiskasvanute peolauaäärest praegugi rohkem laste repertuaari, Juhan ja Jaan ei ole veel vist aga lasteaeda jõudnud :)



..Ich hab ne alte Tante, die pump ich immer an und hast du keine Tante, dann schaff dir eine an..



..У меня есть одна тётя эта тётя весельчак. Когда она танцует, она делает вот так: Ах, руки мои руки, мои руки хороши



..Jag har en gammal faster. Som heter Ingeborg Jag brukar henne härma. När hon går på stadens torg




..Yo tengo una tía llamada Mónica Que cuando va a bailar, le dicen u la la..

jne..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Lauri Õunapuu
lauri[ät]metsatoll.ee
+372 56155559
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
17.10.18, 13:07
Postita
Sinu nimi:
Sinu epost:
Teema:
Message Body
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********    *******   **     **  **     **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  ***   ***     **    
 **     **  **         **     **  **** ****     **    
 ********   ********   *********  ** *** **     **    
 **         **     **  **     **  **     **     **    
 **         **     **  **     **  **     **     **    
 **          *******   **     **  **     **     **    
Lisa fail manusena:
  • Lubatud on lisada järgmiste tüüpidega faile:
  • Fail ei tohi olla suurem kui
  • Veel 2 faili saad lisada sellele teatele